REZERVÁCIE A POMOC

Kontaktujte nás 

Adresa

Ždiar č.d.: 517

Telefónne číslo

+421 902 240 937

Sledujte nás

Facebook

S ubytovaním sme boli veľmi spokojní, izby boli čisté a priestranné, s vlastnou kúpeľňou. Majiteľka bola milá a ústretová. Môžem len odporúčať!

—Alica

Majitelia boli veľmi priateľský. Ubytovanie veľmi pekné a čisté s nádherným výhľadom na Tatry. Raňajky veľmi chutné a veľké porcie.

—Michaela

Super miesto,pri potoku kľud ,ticho. Penzión pekne spravený čistý.Raňajky výborne a nevysporené.Pani je milá, ochotná a rada poradí:) Len pdporúčam

—István

Ako nás nájdete

Penzión Javor sa nachádza v dolnej časti obce Ždiar v smere od Vysokých Tatier. Po vstupe do obce pokračujte po hlavnej ceste približne 1.5 km. Penzión sa nachádza v blízkosti autobusovej zastávky Ždiar  - Píla. Odbočte do ľava pri zastavke Ždiar - píla, nasledne do prava a pokračujte dalších 200 metrov až k penziónu Javor.

Pre viac informácií ako sa k nám bezpečne dostať nás môžete kedykoľvek konktovať alebo nám zatelefonovať.

Online rezervácia

Overte si dostupnosť Vášho termínu. Odošlite formulár s nazáväznou online rezerváciou a my sa s Vami spojíme v najkratšom možnom čase.  

Nezáväzná online rezervácia

Pre overenie dostupnosti Vášho termínu alebo pre aktualizáciu Vašej existujúcej rezervácie využite kontaktný formulár:

KONTAKTUJTE NÁS

+421 0902 240 937

V prípade, že si chcete overiť dostupnosť Vášho termínu, pošlite nám nezáväznú online rezerváciu a my sa s Vasmi spojíme v čo najkratšom čase