— 01 —

RODINNÝ APARTMÁN

Apartmán s vlastným vchodom, dve spálne, (2 os. + 2 os.) kúpeľňa, kuchyňa s posedením, spoločenská miestnosť s krbom a TV/SAT, balkón, terasa, sauna WiFI internet.

Ubytovanie

Samostatný apartmán s vlastným vchodom, dve spápne (2 os + 2 os.), obývačka s TV a krbom, balkónom, kúpeľňa, sauna, terasa, WiFi.

Fotogaléria →

Vybavenie

Dve spálne, obývačka s TV/SAT, krb, rozkladací gauč, vybavená kucyňa s posedením a špajzou. Sauna, terasa, posedenie s grillom, WiFi,  

Kontaktujte nás →

Cenník

Rodinný apartmán si môžte objednať ako samostatný apartmán alebo tiež ako súčasť prenájmu celého objektu Penzión Javor. 

Cenník ubytovania →

01 • Rodinný apartmán • 2 os. + 2 os.

— 02 —

PODKROVNÝ APARTMÁN

Samostatný apartmán s dvoma spálňami (2+2 os, a 2 os., spolu max. 6 osôb), posedenie, kúpeľňa, jedáleň a kuchyňa na prízemí penziónu, sauna, terasa, grill, WiFi internet, parkovisko.

Ubytovanie

Dve spálne, jedna 2+2 os, druhá 2 os., spoločná kúpeľňa, posedenie s gaučom, kuchyňa na prízemí penziónu. Ideálne pre rodiny s deťmi.

Fotogaléria →

Vybavenie

Súčasťou podkrovného apartmánu sú dve spálne, posedenie s TV a gaučom, spoločná kúpeľňa a kuchyňa s posedením na prízemí penziónu.

Kontaktujte nás →

Cenník

Podkrovný apartmán si môžte objednať ako samostatný apartmán pre dve osoby (1 splálňa) alebo pre max. 6 osôb v dvoch splňach.

Aktuálny cenník →

02 • Podkrovný apartmán 2+2 os a 2 os.

— 02 —

SAMOSTATNÉ IZBY

Päť samostatných izieb, každá s vlestnou kúpeľňou. (2 × 2 os, 3 × 2+1 os.) Idálne pre páry. K dispozícii kuchyňa s posedením na prízemí penziónu, terasa, sauna, grill, parkovisko, WiFi internet.

Ubytovanie

Päť samostatných spálni na druhom poschodí penziónu. Tri izby 2+1 osoby, dve izby 2 os. Každá izba má vlestnú kúpeľňu. Kuchyňa na prízemí.

Fotogaléria →

Vybavenie

Každá z izieb je vybavená vlastnou kúpeľňou. Spoločná kuchyňa s posedením na prízemí penziónu. Sauna, terasa, parkovisko, WiFI.

Kontaktujte nás →

Cenník

Objednajte si samostatnú izbu dvoch, dvoj-posteľovú izbu s prístelkou alebo viacero izieb. Pre viac informácií si preštudujte náš cenník.

Aktuálny cenník →

03 • Samostatné izby • 2 os. a 2+1 os.

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás smelo kontaktujte telefonicky na cislo 0902 240 937 alebo mailom na: info@penzionjavor.sk

Penzión Javor, Ždiar 517, 05955 • Google Maps → 

Overte si Váš termín

V prípade, že si chcete overiť Váš termín, vyplňte prosím krátky online formulár a my sa s Vami spojíme v najkratšom možnom čase

— KONTAKTUJTE NÁS —

+421 0902 240 937

V prípade, že si chcete overiť dostupnosť Vášho termínu, pošlite nám nezáväznú online rezerváciu a my sa s Vasmi spojíme v čo najkratšom čase